Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pr1mzejEE

    addikt

    válasz Andris837 #3924 üzenetére

    Reggel játszottam 3 war-t, abból az első kettőn ott volt vmi SilenT gyerek és hát én ilyen aim-ot, amit ő használt még sosem láttam.. Forgolódott menetközben 360 fokokat össze-vissza, akkor is ha nem lőtt meg furcsán ment előre. Wh+aim-ot tolt a gyerek. Eleve úgy kezdte a meccset, hogy bemelegítésnél vmi 60/0-t csinált.
    Engem lefokozott sima AK-ra (valamiért :((( ) a játék, ezért voltak elég gyenge csapattársaim, én tudtam csak belőni, az is elég bravúros volt ak-val, bár eltudjátok képzelni aim ellen mlyen jó.. Kickelni akarták, de volt vele haverja és mindig a nem-re nymott. Utána kitaláltuk, hogy a saját csaapatunkból kickeljük egymást, de akkora lámák voltak 1-2, hogy vagy nem szavazott vagy a nem-re nyomott.. :D report, anyázás viszont ment.
    Következő waron ugyanez csak már egy csapatban voltam vele..
    A harmadik meccs már jobb volt, mert nem volt ott, de esetleg ha oda is berakja nem tudom mit csinálok.
    Egyébként meg fura ez a játék és nem mintha sokat gondolkoznék ezen, de a viszonylag hamar megszerzett dupla ak szintről 7 meccs alatt dobott vissza sima ak-ra úgy, hogy abból biza 3-4 nem is volt rossz.
    Azóta már megint koszorús vagyok egyébként, én meg azt hittem a sheriff is olyan könnyedén jön majd mint a többi:DDD hát nem:D

    Football More Than Just a Game .. Calisthenic is way for life..

Új hozzászólás Aktív témák