Új hozzászólás Aktív témák

  • lemusz

    addikt

    Na mondom nem tartogatom a szuprém rangom, megyek mm-ezni, hátha lebukom. Ekkor még gondolni se mertem volna, hogy életem legszürreálisabb meccsében lesz részem. D2, berak CT-be, T-be mindegyiknek 200 feletti ping. Na mondom már jól kezdődik, ők hozzá vannak ehhez szokva, de én nem, ellőhetetlenek lesznek. Hát nem a pingjük miatt voltak ellőhetetlenek, hanem mert mind csaltak. Egytől egyig, valszeg valami amerikai premade volt. De ilyen lazába tolták, hogy WH, prefire, trigger, aimbot nemhiszem hogy volt... 3.-4. körre kb tisztázódott is a szitu, hogy mivel állunk szembe, csapattársunk terminátor stílusban bemondta: "I"ll be back." Feljött kb 2 körrel utána, de úgy rángatózott, ahogyan én még nem láttam aimbotost rángatózni. :D Úgy lezavarta az egész meccset, hogy semmit nem kellett csinálnunk. De a legszebb az, hogy egy értélmes hangú és angol tudású fiatalember volt, láthatóan nem használta volna, ha nem kell. Mint a filmekben, mikor a szürke életű hivatalnoknál betelik a pohár és olyat tesz, amire senki sem számít, még ő maga sem. Még most is csak pillázok.

Új hozzászólás Aktív témák