Új hozzászólás Aktív témák

  • cskamacska

    addikt

    válasz q13579 #551 üzenetére

    Na igen, a hadiszerencse Relic féle értelmezése.
    Épp most töltöttem vissza többször egy elmentett játékomat. Félelmetes hogy milyen változékony a csata kimenetele. :( Piat csapat fedezékben vs stug. Egyszer 3 kritikus találat után a 3. sima piat lövedék szétvitte a stugot, egy nemzetkoszos jómunkásember elvesztése mellett.(stug háromszor mellélőtt :DDD ) Máskor, a stug talált négyszer célba, a piatosok meg kemény EGY alkalommal találták el, az sem ment át az armor penetration vizsgán. Komolyan, már-már sírnom kell néha, mikor a ultragyilok tigris blitz módban lövöldöz egy ami csapatra mint a gépágyú, és egy sem talál, majd a 4-re mind megpusztul.
    Már teljesen leszoktam arról, hogy ai irányította Cromwell ellen gyalogságot küldjek, minden lövés talál ugynis, egy wehrmacht gránátos szakasz talán a negyedik lövést megéli(természetesen zöld nehéz fedezékben), és ekkor a cromwell jó ha egy AP-s találatot beszedett. Fordítva viszont nekem kettő tankot kell tipikusan köldenem gyalogsági tisztogatára, egyszerűen mindig mellélőnek, ha mégis talál akkor is tipikusan kissebb(nem vicc :Y ) életerő veszteséget szenvednek el az gaz ai katonái.

    "Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

Új hozzászólás Aktív témák