Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • W666W

    tag

    válasz #41133696 #236 üzenetére

    Nem akarlak megbántani de ÉN tök viccesnek találom ezt a 6 hetenkénti verziófrissítést....
    Nem hiszem hogy 6 hetente jutna a fejlesztöknek olyan korszakalkotó ötlete hogy verziófrissítés kellene....Én úgy vagyok hogy ha van egy jó dolog és a 8-as alap igenis jó akkor a többi gyártó jelen esetben a Comodo és az SRWARE a jó alapbol ha kihoz egy JOBB dolgot akkor engem rohadtul nem fog érdekelni ha 6 hetente az anyacég kiad valami ökörséget CHROME név alatt...
    Nálam fontosabb az hogy biztonságos legyen a böngészöm és per pillanat a DRAGON és az IROn ha tetszik Neked ha nem SOKKAL BIZTONSÁGOSABB és jobban védi a magánszférát mint a Goggle....Nem küldözgetnek jelentéseket hogy hol töltötted le a chrome-ot nem küldöz jelentész hogy éppen mit kerestél nem illestik be a keresési javaslatok közé azt amit épp kerestél nem telepítenek fel a háttérben semmit amit a Chrome feltelepít a megkérdezésed nélkül....

    csak nézzél szét a gépeden hogy ha a CHROME ot feltelepíted miket rak fel a KÉRDEZÉSED NÉLKÜL és miket is futtat a háttérben és nézzd meg hogy a DRAGON és az IRON meg nem......

    Na ennyi a különbség a JÓ és a jóbol MÉGJOBBAT létrehozni között....

    Meg ugye azért a Dragonnal kapunk egy secure DNS-t ha akarjuk az IRONNAL meg a tök jó adblockert is ami az eredeti szutyokban nincs.....

    Tudod kinek a pap kinek a paplan de Én többre becsülöm a biztonságot és nem szeretem ha egy progi a megkérdezésem nélkül gyüjtöget....Lásd pl a Microsoft security essentialja ahogy a spynettel is csinálja....meg ahogy a CHROME böngészö is szivárogtatja az adatokat a böngészési szokásaidról a háttérben.....

  • W666W

    tag

    válasz #41133696 #236 üzenetére

    Visszatérve a frissítésre eddig is csak annyi bajom volt a Dragonnal hogy kicsit lassan reagáltak arra hogy végre kijött egy JÓ Chrome alap amire lehetne építkezniük....
    Ha most már hónapokig csak ezt a verziót csiszolgatnák még jobbá már akkor sem volna semmi bajom a DRAGONNAL mert ez így tökéletes..
    DE írhatnám az SRWARE IRON-t is.....
    Én nagyon sajnálom, hogy nem nézel kicsit komolyabban utána ennek a témának, mert nagyon szívesen olvasnék TÖLED egy olyan cikket mondjuk hogy összehasonlítod
    a gyári Chrome 8-at mondjuk az SRWARE IRON DRAGON CHROME PLUS trióval
    és mondjuk a tesztedben érinted a biztonságot , az user magánszférájának védelmét , meg persze a sebességteszte is ha van köztük különbség.....

    ja és ha lehet akkor ne süssön át a gyülöleted a DRAGON és az IRON iránt....
    mert tudod lehet jobb a nem eredeti is... ;] ;] ;]

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák