Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lootolok

    tag

    válasz dragonfx #3940 üzenetére

    Nekem jön a loot master2-ben.
    Van, hogy nextelni kell 50-100-at, nem vitás, de van amikor pár next után dob zsíros falatot.
    Lényeg, hogy átlagban bőven jó :)
    4-5 spell persze már ritkább, de 2-3-at azért általában le kell dobni, ha biztosra akarok menni.
    Ha pedig nincs elhozható elixir, nem is támadok, ez nálam alap :)
    Nem vagyok az a kamikaze típus, akik 2-250k elixirt elpazarolnak kizárólag 1-2-3000 dark miatt. Azt sosem értettem, mire jó.
    Én mindig arra megyek, hogy a sereg árán felül is legyen minimum 50-100k elixir a nyereség, de inkább több.
    Általában 100-200k elixir befektetéssel szoktam hozni 600k-1 millás össz. lootokat, ebbe belefér szerintem a drágább sereg :D
    A spellek meg elkészülnek 1-1,5 óra alatt, mert előre be vannak készítve, így egy rögtön "kibújik", amikor ledobok egyet, és ha csak 3-at használok, 30-40 perc múlva mehetek is kb, a legtöbb esetben meg a hős is alszik 30-60 percet, szóval belefér.
    TH-m kint van, ezért master2-ben 90%-ban csak azt ütik le, további támadások fele balf@sz, és 200k-s sereggel visz 50-60k nyersanyagot :) Aztán van néhány ügyesebb, az esetleg elvisz 3000 darkot, oszt jó napot. Mivel napi átlag 15-20k-val nő a dark készletem, belefér ez is.

    Én tavaly júl 31-én kezdtem, és egy Forintot sem költöttem rá, mindent össze lootoltam, nálam elv, hogy nem költök ilyenekre egy fityinget sem :) Augusztus közepe felé léptem TH10-re, de lesz vagy még 6-7 hónap, mire kimaxolok mindent, addigra gondolom lesz már pár TH11, és meglátjuk, mi minden újdonság várható még.

    Maxos TH10-et szerintem nemigen lehet lecsapni még 25-ös hősökkel sem, ami meg nem maxos, azt nyilván igen. Persze xmod segíthet a dologban, de azzal sem élek, hiszen akkor oda a játék sava borsa.

Új hozzászólás Aktív témák