Új hozzászólás Aktív témák

  • Eagle1

    csendes tag

    Sziasztok,

    A kovetkezo problemam van. Jo ideje van mar nalunk egy EPC3925, hogy ugy mondjam teszi a dolgat... viszont a wifi nem nagyon akarodzik messzire elerni (nagy a haz...), ezert beszereztem egy Linksys (cisco? :)) E4200-as routert. Az EPC a DHCP, aminek az egyik portjara (nem az 1-re) van dugva az E4200. Nem tudom ki ismeri, de az E4200 sajatossaga, hogy 2db wifije van, egy 5GHz-s es egy 2.4GHz-s. Az 5-os reszehez hibatlanul tudok csatlakozni, semmi gond nincsen, kapok IP-t (amit az EPC oszt ki ugyebar), viszont a 2.4-es antennahoz nem tudok csatlakozni, nem ad IP-t vagy time out, vagy valami... van, hogy kapok IP-t es ilyen 2000-es pingem van :)

    Gondoltam biztos az uj routerem a szar, bevittem az irodamba, hogy leteszteljem az ottani (TPLink) routerrel, hogy ott mi tortenik, es ott hibatlan!!! Magyaran az E4200 csont nelkul mukodik mashol, csak az itthoni EPC-vel nem akar menni az egyik antennaja, ami sajnos kell az iPhone-hoz, mert ez nem tamogatja az 5gigas frekit :(

    Mifele olyan sajatos beallitas lehet az EPC-n aminek kihatasa lehet erre a helyzetre? Konkretan fogalmam nincsen, hogy mi a fene lehet egyaltalan a bibi, probaltam az E4200-ast bridge modba is tenni, meg reseteltem, meg minden loszar, de a helyzet allandoan ugyanaz. 5 gigan van net, megy jol, 2.4-en nem!

    Minden otletet elore is koszi! Az EPC amugy cirka gyari konfigban van, annyi, hogy a torrentek miatt kikapcsoltam a Flood protectiont, ahogy itt mar irtatok is :)

Új hozzászólás Aktív témák