Új hozzászólás Aktív témák

  • #34365952

    törölt tag

    Problémába ütköztem.
    Nem kapcsol be a tablet, a töltés jelző led nem villog, nem világít bekapcsolásnál, semmi nem történik.

    Hosszú hétvégére bekapcsolva hagytam a tabot, amikor hazaértem ki volt kapcsolva, benyomtam, Chuwi logo megjelent, töltött, töltött, párszor rebootolt aztán csak feketeség. Gondoltam teljesen lemerülhetett, feltettem tölteni, villogott magának. Másnap reggel levettem töltőről, továbbra is villogott a led (?), bekapcsoltam a tabot, folyamatos világításra átváltott, de semmi nem történt. Ezután hosszú Power lenyomás, led kialudt. Ezután már semmi. Percekig nyomtam a power-t, power+hanerő gombokat, semmi, se kép, se led. Töltőre rádugtam megint, már nem villogott a töltés jelző led.
    USB 2.0 és 3.0 csatlakozókon viszont adott ki áramot, tudtam róla tölteni telefont. Gondoltam lemerítem teljesen, hogy utána teljes töltés után hátha feléled. Lemerülni lemerült, most már USB-n nem ad áramot.
    Fogyasztásmérővel látom, hogy a töltőről mintha venne fel áramot, de semmire nem reagál a tablet.

    Szétszedtem tegnap, akksi kábelek a helyükön, nincs semmi elfüstölve, csatlakozók a helyükön. Multimétert még nem szereztem be, de kimérem majd az akksit magában is, meg töltés közben is, hátha az alapján rájövök valamire.

    Valakinek tipp?

Új hozzászólás Aktív témák