Keresés

Aktív témák

  • bLaCkDoGoNe

    veterán

    válasz TeeJay #17375 üzenetére

    Már akinél. Három napot szoptam itthon, mert a tróger postásnak derogált felcsöngetni a csomaggal, még azután is, hogy jeleztem az MPL ügyfélszolgálaton, hogy a két sikertelen kézbesítés, amit beírt a munkakerülő kollegájuk a csomagkövetéshez konkrétan nem igaz, mert mindkét nap itthon voltam, és egyik nap sem tettek kísérletet a kézbesítésre. Erre megígérték, hogy másnap megint kihozzák, persze nem hoztak semmit. Ráadásul a fogyatékos idiótája a szomszéd postaládájába dobta az értesítőt is... az ilyet még a mentőben is verném, a saját kitépett karjával.

    Ezt most csak terápiás céllal írtam ide. :)

    [ Szerkesztve ]

    "«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

  • bLaCkDoGoNe

    veterán

    válasz vince #17402 üzenetére

    Persze, van normális postás is, de nekem sikerült ebben az ügyben több hülyét is kifognom (állítólag három nap három különböző nemkézbesítő kézbesítő tojt arra, hogy kihozza a csomagot). Ez nekem három napi szabadságomba került, mert egyik majom sem ismeri a számokat, a betűket, a címeket Budapesten, a kaputelefon vagy a mobiletelefon gombjait.

    [ Szerkesztve ]

    "«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

  • bLaCkDoGoNe

    veterán

    válasz upc on-line #17408 üzenetére

    Igazán köszönöm, de a modemet végül elhoztuk a postáról, én pedig megtettem a panaszt a megfelelő helyen, innentől ez már a Posta dolga. Még egyszer köszönöm a hozzászólást, további szép napot. :R

    "«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

Aktív témák