Aktív témák

  • Lacccca87

    őstag

    Na elviekbe ma jön ki a UPC-s szervizes.
    A múlt hétvégi szakadozás miatt illetve amit már többször is említettem ( gyakori akár óránkénti) kisebb nagyobb szakadások amiket inkább online játékokban venni észre vagy hang/videó kommunikációk során (játékba megáll minden eddig a max a 25sec majd utána megy minden tovább jó esetben csak a közbensó időről lemaradtam.., Teamspeak használatakor pedig egy ideig még hallom a többieket, de ők már nem hallanak engem, aztán full csend, majd először ismét a partnerek jönnke vissza).

    Mire figyeljek mit mondjak mit érdemes még megnézetni vele azon kívül amit ők átnéznek esetleg?

    Másik dolog pedig hogy ez elvben nem kellene hogy pénzbe kerüljön legalábbis azt mondta a telefonba a csóka, de régebben mmég úgy tudtam ha kijönnke és éppen akkor nem találnak hibát (ami a hiba véletlenszerű előfordulása miatt eléggé reális) akkor kiszámlázzák a kszállási díjat.
    Ha esetleg nem talál semmit és mégis kiszámláznák akkor gondolom hivatkozhatok a felvett beszélgetésre hogy ott azt az infot kaptam hogy nem kerül semmibe?

Aktív témák