Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ubyegon2

    nagyúr

    válasz CPT.Pirk #2784 üzenetére

    Az opengl gyorsítás bekapcsolását viszont én értem el még tavaly és arra büszke vagyok. :C

    Ez nagy eredmény, tekintve, hogy aki nem olvassa az írásod erről a Kezdőben, szív vele, pedig tényleg nem hiszem, hogy sok gondot okozna az OpenGL.

    Nem tudok semmi extra tweakről

    Értem én, de mégis érezhetően jobb, vagyis nekem tökéletes úgy, ahogy felraktam. Nem volt gondom a fenn lévő böngészővel sem, csak ugye FF syncron kell.

    A video driverekig még el sem jutottam, de ezekkel nem is hiszem, hogy a HP-n lenne gond, nincs külön VGA benne. Majd a desktopban is kipróbálom, ha kicserélgettem a meghajtóimat, az ottani APU-val se hiszem, hogy gond lenne.

    Azt a wifi problémádat meg kellene valahol valakinek jelezni, hátha akkor a javítás végigmenne az Arch láncon.

    Gondoltam erre, de az angolom inkább csak olvasgatós, meg nem is ismerem a csatornákat. Magnézek még pár Archklónt más DE-vel, de tippem szerint KDE-s gubanc ez így. Még apt alapú KDE-s disztróval is kipróbálom(bár nem emlékszem Kubuntuval ilyesmire múlt évből). Ha valami kitisztul, lehet megkérem az Archos komákat, hogy segítsenek a bugreportban.

    Mindegy, eddig nagyon klassz az RC3, van pár furcsasága, például a kezdőkép elég sokáig forog a két kis kék karikával, amikor eltűnik, már rég nyitva van az asztalon a Franz is, amúgy a bootidő majd 1s-sel jobb a Manjaro KDE-nél! 5,2s telepítés után. :Y
    Ezzel a kezdőképpel majd bíbelődök, ha nem jövök rá, hogy tudom megoldani, majd jövök. Először jobb, ha magam próbálkozom vele. ;)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák