Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Steelmanus

    addikt

    válasz katt777 #8872 üzenetére

    Ma mar en is kulon szedek le mindent, es kulon is telepitem oket. Engem is zavar a CCC 150 Mb-os merete, egyszer feltelepitettem a magyar verziot, kiszedtem belole a Help-et, azutan leinstallaltam es feltettem az angolt. En amugy a Revo Unistaller Pro-val telepitek mindent mert az log fajlt keszit mindenrol meg a registry valtozasokrol is pl ha nagyar CCC van fent kulon letudom installani a kulonbozo nyelvi fajlokat csupan az angol es a magyar marad de mar a magyart sem hasznalom. Tegnap kiprobaltam az ATT-t is ugy hogy bar a Revoval szedtem le a driver-t+ a sallangot, de biztonsag kedveert raengedtem a Driver Sweeper-t Csokk.modban hat haza is vagta a W7-et mert a ujrainditas utan Aero nelkuli W7 fogadott. Gondoltam ugy tisztabb erzese lesz az ATT-nek, kivancsi voltam hogy mennyit valtozott mert mar regen hasznaltam. Tudom hogy a ketto egymas mellett is megy de hat ugy vagyok hogy egy fenekkel egy lovat, megneztem, beallitgattam, hasznaltam, azutan leallitottam, maradt a sima driver betoltes, se CCC se ATT. Ezen a karin 60 W-os TDP-vel amugy sem tudok mit sporolni, tuningolni pedig elvbol nem szoktam, mert azert el is kell adni majd valamikor a karit, procit, stb, hulyenek is neznek neha emiatt, en meg azokra vagyok merges akik vesznek egy eros konfigot es egybol a tuningra hajtanak majd ha nem jon ossze akkor eladjak a vackot. Ezt a Vista trukkot nem ismertem koszi' a tippet.

Új hozzászólás Aktív témák