Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bolic

    őstag

    válasz kris75 #4193 üzenetére

    A VLC sem tud feliratos Blu-Rayt filmet lejátszani, ne szórakozz velem. :(( Úgy döntöttem, hogy a kb. 40GB-os Blu-Ray filmeket törlöm és ehelyette 8~13GB-os MKV filmeket nézem, éppen folyamatosan őket cserélem le. :W :U

    Most tudtam meg hogy a guru3d fórumon postolták a végleges 8.10 CCC-et, ugye még mindig nincs fenn az amd oldalán. :F

    Rájöttem hogyan lehet klón módba rakni a plazma tv számára, és valóban működik. Az is érdekes hogy 1280x1024 75Hz-et is támogat, bár ott a vsync sem tökéletes, azért levettem 60Hz-re és már oké. :Y :R Akkor megtapasztaltam hogy milyen gyors a plazma tv reakcióidője, tényleg olyasmi 0,001ms körül lehet, ez nem kamu kampánya volt. Mintha CRT TV előtt gaméznék, frankó! Csak az a bosszantó hogy csak így másik sarokban éppen gépelek és csak hátra kell nézni a plazma TV-t, hogy jól gépeltem-e stb. :D Majd veszek wireless billentyűzetet és egeret, ha nem fogok használni, egyszerűen őket fogok kikapcsolni és elrakni vhová. Praktikus, de majd érdeklődni fogok, hogy melyiknél nincs ilyen input lag.

    Hogyha folyamatosan akar valaki a kiterjesztett módban, előbb be kell hogy kapcsoljon a TV-t, akkor automatikusan fog reagálni. Mellesleg külön és másik program ikonokat fel kell rakni a TV asztalra, ne egyszerre futtasson az ikonok egyetlenegy fájlra. Pl. TV-re mindig legyen a VLC player, IE7. Monitorra pedig Media Player Classic, Opera stb. A Total Commandernél sokkal könnyebb, mert külön könyvtárba kell másolni és nem fog bekeverni. Már értem, eddig azt hittem hogy bugos a kiterjesztett módu alkalmazáskezelés. :R

    Most nekikezdek a teljes 8.10-et tölteni, majd részletek erről, hogy van-e változás a RC2-hez képes.

    Siketeknek ártalmasak az érzéketlen tuskók!

Új hozzászólás Aktív témák