Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #10691584

    törölt tag

    válasz wwenigma #32314 üzenetére

    Nem, az elvakult fanság annak szólt, hogy félresöpröd akár a tényeket is szemrebbenés nélkül, ha az imádott szent tehénre bárki egy szót is mer szólni, ami nem dicsérő jellegű. Az viszont brutális, hogy "elvileg" hozzáértőként úgy teszel, mintha nem vágnád mire való és miről szól a tesztmód és ma már másodjára úgy állitod be mintha az egyébként tökéletesen működő hangkártya driverem és monitor driverem, valamint a teszt mód b@szták volna tönkre a szintén hibátlanul működő, friss telepitésű windows10-et annyira hogy a szent tehén béta driverének telepitője már induláskor összef**ssa magát egy órmótlan baromságot eregetve (amit SEMMI más program, driver, stb nem tesz; azok "csak" működnek..) Szóval az még véletlenül sem lehet, hogy a drágalátos és hibátlan AMD csodaprogramjának csodabétája képtelen detektálni, hogy win10-en fut és f@szságokat irkál, neeem. Az lehetetlen. A win10 van "qrogatva" ilyen gyökérségekkel mint hangkártya ilesztő, meg monitor illesztő ráadásul még tesztmóódban :Y is van úúristen! (mondom: gugli, ha ennyire nem vágod a szakmát) Indoklás? Amit feljebb irtam: "nálam megy" meg a józsiná is megy, hiba nem lehet, főleg ha AMD-ről van szó! Buddha elmehet a pitsába :W

    Köszönöm, hogy ismét kiforgattad (egyértelmű és közérthető) szavaimat, köszi a szelektiv olvasást és az utána következő konzekvencia levonást is, naggyon f@sza tényleg :R Hogy kinek szól nem tudom, de nekem nyilván nem, mert 1. már jól ismerlek 2. nem ez az első értetlenség/kiforgatás/torzitás kontra haladjunk már érvek mentén könyörgöm "szeánszunk" ugye?

  • Obliterátor

    tag

    válasz wwenigma #32314 üzenetére

    Ehhez csak csatlakozni tudok ! Friss Win 10 + Crimson , Fallout 4 hiba nélkül vígan muzsikál.

Új hozzászólás Aktív témák