Új hozzászólás Aktív témák

  • vlevi

    nagyúr

    válasz Poplacsek #23292 üzenetére

    Nekem is volt ez a hiba, nagyritkán előjön.
    Próbáld ki azt, hogy a Win+P gombokat nyomogatod, mert ezzel átkapcsoltatod tévékimentre, meg vissza. Ettől (legalábbis nekem) feléledt a monitor. Amúgy nekem a 13.4-essel is csinálta ezt, Sapphire 7770 kártyával, a 13.9-ben még nem vettem észre, hogy lenne ilyen. De lehet, hogy van, csak mivel nálam csak néhányszor fordult elő, ezért nem tudom megmondani, hogy megszűnt a hiba, vagy csak szünetel :F
    Viszont nekem még mást is csinál. Időnként, ha altatásban járt a gép, meg vissza, hajlamos elfelejteni, hogy van HDMI hangkimenet. A tévé HDMI-n van rádugva a gépre, nagyon ritkán használom, de olyankor bosszantó, hogyha 1-1 érdekesebb YT videót nagyméretben (40" a tévé) szeretnék nézni, akkor restart windows kell előtte, hogy legyen hang :(
    13.9-el még nem néztem, megvan-e ez a probléma.
    De, hogy pozitív is legyek, tudok olyat is, amit nem láttam régóta. Volt egy időben olyan, hogy altatásban volt a monitor, a gép nem is csinált semmit, csak az üres desktop volt kinnt, és egyszercsak standbyból feléledt a monitor, de nem teljesen, csak a fekete képen egydarab egérkurzor volt látható. Ezt a csodajelenséget szerencsére régóta nem láttam.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák