Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • yazoo69

    csendes tag

    Üdv mindenkinek...lenne egy kis gondom, ami elég nagynak bizonyúlt...
    A helyzet: elsőre fogyott ki 2 szinem Pixma 4600ban...villog a piros led a nyomtatón belül a chipeknél...feltöltöttem, meg minden...elég nehézkesen jöttem rá, hogyan is kell, de végül sikerült de csak nem nyomtat. Ugyanazt mutatja a hibajelző ablak a monitoron, hogy üresek...mint a feltöltés előtt és a nyomtató elején a narancssárga led a zöld alatt 4 rövidet villog. Azóta már utána olvastam és nem kellett volna hagyjam kifogyni, után kellett volna töltsem villogás előtt, mert igy valami fura kütyüvel reset-elnem kell a tartályokat. Nincs más mód, hogy ismét nyomtathassak ezen kívűl? És persze a méreg-drága eredeti Canon tartályok vásárlásán kivűl? Mittomén, valami gomb kombináció, mint az ip1500asnál, (nyomni az egyik gombot, kábel ki gomb fel, kábel be, nyomni a másik gombot is stb...)??? És ha nincs, akkor honnan lehet olyan chip resetert beszerezni?
    Esetleg valami tapasztalat, vagy valami nehezen megtalált trükk egy eldugott fórumon, ami sikeresnek bizonyúlt ?? Remélem valakinek már volt ilyan tapasztalata és tud segíteni.
    Előre is köszönöm.

  • yazoo69

    csendes tag

    Hali,

    nah...hogy a mai nap se teljen el valami furcsaság nélkül :W . Beüzemeltem az IP4600-as nyomtatómba a híres-Hírhedt CISS rendszert. A nyomtatóm új, mihelyst kifogyott az eredeti festékem az első kartusokból, megvettem ezt a rendszert. beüzemeltem az útmutató szerint. nyomtattam is vele kb 30 full-szines a4-es oldalt. örültem is, hogy talán végre valami működhet mindenféle drága megoldás (eredeti patronok) és más kompromisszumos megoldások (addig feltölteni a patront, mig nem jelzi, hogy fogyóban a festék, mert akkor kell chip-reseter) majd egyszer csak elkezdett a narancssárga égő villogni. volt, hogy 6-ot villogott, volt, hogy 15-öt. próbáltam rákeresni mik ezek a hibakódok, de sehogyan sem ment. akkor még egy 6502es kódot is kiadott ami a Fixya oldalon egy nagyokos szerint chip hiba...pontosabban nem ott van 1 chip, ahol kéne legyen. nadeh...akkor hol a p***a??? nyissam fel a tetőt és cseréljem ki a kartudt amelyiknél nem világít az égő - mondta a nyomtató. ezt többször megcsináltam és érdekes módon mindig másiknál nem világított...volt olya, hogy épp 2nél nem égett egyszerre...
    megbolondúlt ez anyomtató? vagy mi baja lehet? adjon már valaki egy okos tanácsot, mert kivágom az ablakon ezt a vackot. bocsi, csak nagyon mérges vagyok, mert vadonat-új a nyomtató is ciss is 2 napja jött postán és valami miatt csak nem jó már megint semmi. Help me ha vki tud. Köszönöm

  • yazoo69

    csendes tag

    válasz afterburner_ #2816 üzenetére

    ???
    valamiféle fényérzékelő szenzor van benne, vagy mi a szösz?

Új hozzászólás Aktív témák