Új hozzászólás Aktív témák

  • afterburner_

    őstag

    válasz betty405 #3013 üzenetére

    régebben a princoccal voltam így, aztán egyszer csak vettem egy samsung írót,amik azelőtt írtó gányak voltak és jé a princo lemezeim is tökéletesen működnek, csak az asztali lejátszó nem hajlandó beolvasni:D
    de jelenleg a verba volt eddig olyan hogy tényleg megbízható, de nem elég a jó nyersanyag jó író is kell hozzá. a tdk-val pl sok ismerősöm úgy járt hogy írás után akadtak a rá írt dolgok...

    a traxdata amiből még van pár darabom, azokkal nekem semmi gondom nincs, de mellesleg biztos van olyan író amivel ráírva, pár év után kukázható a lemez...

    de ha azt nézzük nem kell messzire menni a nyomtatóknál maradva, nem elég a jó tinta, jó minőségű papír is kell, én fotókat nyomtatok a géppel, és sajnos megtapasztaltam hogy milyen ha rossz minőségű papírra van nyomtatva... pár hónap és kifakul a kép, még gyári tintánál is..szal ilyen papírok is vannak. a másik meg tök szép meg jó, de vízállósága meg nulla:-))) kísérletezni kell

    töltés után a chipet nullázni kell mert annak a tintaszintje nem resetelődik szimplán töltéssel.

    patront meg ráér cserélni a pirox x-nél:-)

    >>>>>>>> www.tintarendszer.hu <<<<<<<<

Új hozzászólás Aktív témák