Új hozzászólás Aktív témák

  • fisi

    senior tag

    válasz afterburner_ #2994 üzenetére

    Nos üdv Tisztelt itt található Uraknak!

    Neked is afterburner! Mint fő guru! :R
    Végre végignyálaztam a topicot- hát nem volt felemelő...
    50%- milyen tintát vegyek?? Akár 3 hsz..- ként fel volt téve, tök mindegy hogy feljebb le volt írva 3 hsz.. - el előbb Hihetetlen! :(((
    30% eltömődött a fej- mit kell csinálni, mit írt ki-illetve most mi van??
    18% milyen beállításokkal kell cd- re nyomtatni?? Mit állítsak- most mi van... Stb.

    No akkor először is Jazz- nek válaszolnék, bár mostanában nem látom itt!

    Én is kínlódtam a fekete patronból miért nem nyomtat ez az idétlen ( IP 3000- IP 4700) dolgon, több oldalon keresztül leveleztem a Canon ügyfélszolgálattal- felesleges volt, ez a nyomi ilyen így természetes minden!

    Megoldás lehet- ha megpróbálod CorelDrawban kinyomtatni az adott dolgokat- mert az vektorosan szerkeszt, de a szöveg ott meg elég érdekes- akkor egyenként kellene beilleszteni a lapokat- több 100 oldalnál ez elég rabszolga meló lenne...

    Lehal a a nyomtató 2- 3- 4 évenként..

    Köszöni a régi Ip 3000- rem, teljesen jól érzi magát 5 és fél évesen- világ életében gyári patronnal használva, volt hogy 3/4 évig be se volt kapcsolva, egyszer csíkozott ( picit, ez után az affér után) - egy szoftos fejtisztítás után megint tökéletesen nyomtatott.
    Nemrég adtam el, az új gazdija jó ismerősöm, ma is épp nyomtattam az " öreggel", ment mint új korában.
    Mondjuk tény hogy csak 5- 6 garnitúra patron ment ki rajta teljesen, nem több.

    Utód lett egy IP 4700- mondjuk így- miután kipróbáltam ,azt mondom nem kellett volna sietnem a cserével, teljesen szuper a masina- de csak azért- hogy a fekete nem szürkés- kékes a papíron, hanem fekete- nem volt sok értelem újat venni.
    Szolgáltatásban a 3000- es se volt lemaradva tőle! A dupla felbontás meg nem túl feltünő szabad szemmel nézve.
    Szal, első pár napban majdnem sajnáltam a régi csatalovat, hogy eladtam! :O

    No és akkor hadd tegyek fel egy ha jól néztem a topicot EREDETI kérdést!

    A 4700- nél adtak a csomagban két db. matt fotópapírt a kalibráláshoz.
    Ezt a nyomtatót, valóban nem lehet mással kalibrálni csak ezzel??
    A 3000 tudta a kalibrációt egy sima tecsós papírra is!

    Ezért nem sok kedvem lenne 50 db. Canon matt fotópapírt venni!!!

    Afterburner!

    Merre vagy található??
    Érdekelnének azok a majdnem ingyen gyári patronok, vagy ha tudsz eredeti Canon fotó papírt jó áron! Mivel fentebb olvasható, hogy igen keveset nyomtatok, így az eredeti patron sem túl drága...

    Apropó fotópapír!

    Fél hónappal ezelőtt a LIDL- ben volt SIHL fotópapír, 1200 ft/ 100 db áron!
    Jobb lett a kép vele mint az eredeti Canon papírral- illetve ugyanazt a minőséget hozta!
    Bánom is, hogy nem vettem belőle vagy 10 csomaggal!
    Mindenkinek ajánlom- aki lát ilyet- azonnal vegye meg!!! :)

    Hát, egyenlőre ennyi lett volna!

Új hozzászólás Aktív témák