Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Linem

    senior tag

    válasz Acheron #8675 üzenetére

    Tegnap már nekem is bedobta. Örültem is neki, hogy újra át kell kattintanom minden alkalommal. :DDD

    #8671 Acheron A sniper longshothoz kell a távolság. Talán 50-60 méter körül van ebben a részben? Az más kérdés, hogy erre létrehozhatnának külön módokat, és azon csinálhatnák a snipert húzók, és ne 6v6 mapokon.

    #8672 nutella1, #8673 marknight Abban azért nem vagyok biztos, hogy kevesen tolják Hc módban, mert hát valamiért csak berakták. Ha nem lenne rá igény, akkor nem teszik be. Ezért lenne jó látni, hogy mennyien vagyunk, és miért tesznek különbséget a 24/7-ben. Most nincs időm utánanézni, de szerintem biztos rákérdezett már náluk valaki erre a twitteren. Talán ott megválaszolták már.

    #8674 nutella1 Én is először a skillt hoztam volna fel példának, de azért vannak ott is bénázások bőven. Alig van olyan meccs, amikor nem lőnek le legalább kétszer a társaim, vagy éppen nem ugrik be elém az egyik társam, és én lövöm le véletlen. Vagy a társaim gránátja elég sűrűn a fejemen köt ki, és persze a saját csapatra hívott kill streak-ek is nagyon jól szoktak jönni, amikor mindenki meneküljön ki merre lát. :DDD

Új hozzászólás Aktív témák