Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    válasz MaesTroll #4379 üzenetére

    No igen,az 1887 durva volt,betolta az ember Akimbóban,és volt 2 instant lövésed...ritkán volt 2-nél több ellenfél egy helyen.Toltam én is...
    Sajna dolgozok,de a Sledgehammer-nek ha jól emlékszem +2 a range-ja,pont azért durva,ez a lényeg,amit te mondasz,az minuszos range.Erre betolod a lézer +2 accuracy-ját,és az út túloldaláról is kiszeded a delikvenst 1 lövéssel.Próbáld ki,merj vele messzebről is lőni,ha van ilyened.Nekem mindegyik megvan,próbálgattam...ez vált be.Tára elég nagy,mert úgyis csak 1 lövés kell,de ahányat elhasználtál,annyit tölt újra,mész,ölsz 1-2-t,úgyis van időd reloadra.Fire rate lényegtelen,mert HC-n 2 nem egymáshoz közel álló emberre úgysincs időd,arányaiban olyan lassú,hogy nem dob semmit holmi +1,közelről kapja mindkettő egyszerre,a mobility-ja pedig amúgyis magas,rárabolós mapokon azzal is indulok el B-t foglalni...suhanni lehet shotival.Ugrálva főleg jó,meglepire kell utazni,mert a kemper úgyis kiszed,mire odaérsz,ha hosszú nyilt terepre mész ki,de szerencsére minden mapon meg lehet oldani,hogy ne kelljen holmi főutcákra kimenni,max keresztben átcsúszol,vagy leveőben boostolva hidalod át a nyilt részeket.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Új hozzászólás Aktív témák