Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • marilllyo

    veterán

    válasz Deck #4031 üzenetére

    A blackout az nagyon nehéz volt. K*rva kemény egy kihívás. Nagyon nagy mázlinak kell lenni...és nyilván jól is kell tolni. Én inkább a szerencsére hagyatkoztam. :DDD Hála az égnek baromra betalált nálam az a mód szóval továbbra is pörög a blackout nekem.

    A multi része puding volt. Lvl 55 aztán kb maguktól kijöttek azok a trófeák úgy, hogy rájuk sem kellett néznem. 50 win meg ilyenek... pitiáner. Viszont bőven elég is mert azt a multit nem szeretem.

    A single része (botokkal való bohóckodás) az kb 4 óra és kész.

    Az elmúlt másfél hónapban viszont csak zombi ment már. Annak a trófeái alapvetően könnyűek és jók. Direkt olyan feladatok vannak benne, amik valahol részei az Easter Egg-nek. Mire kiütöd az adott pálya összes EE-n kívüli trófeáját...nagyjából kiismered a mapot és készen állsz az Easter egg-re. Felkészülésnek tökéletes. Szerencsére csípem a zombi módot és alapvetően ezért is vettem meg a BO4-et.

    Ez a zombi fegyver presztizselés ami hosszú. De ahogy néztem meg olvastalak titeket a multi gold camo-zás neccesebb. Nagyon hasonló a kettő de a dark matter nagyobb grind. Azt élvezed? Végül is ott is ugyanúgy csak játszol nem?

    [ Szerkesztve ]

    PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

Új hozzászólás Aktív témák