Új hozzászólás Aktív témák

  • Csokishurka

    őstag

    válasz b. #2183 üzenetére

    Köszi a választ! Most meg lett a Cordite....ez is elég beteg fegyó. De az utolsó SMG-t várom már az is jónak tűnik.
    Lenne még egy két kérdésem :) (Bocsi csak szeretem kikérni az emberek véleményét ki mit használ hátha olvasok valamit ami az én stílusomnak is fekszik.)
    Hangtompítót használtok? Mert a statoknál látom hogy csökkenti a range-t, de hogy az mennyire csökkenti a dmg-t nagyobb távra azt nem tudom. Sokat a dob a fegyver kinézetén is ezért tetszik, meg ugye nem látják a lövéseidet de az majdhogynem elhanyagolható :)

    Ti a CP-ket mire költitek el? Skinekre vagy van valami más "értelmes dolog" amire el lehet szórni?

    Látom nagyon sokan tolják sima ironsighttal, és általában azok akik elég jól tolják. Miért van ez? Ahogy néztem ha levettem a Red-dot sightot nem tudtam pluszba attachmentet felrakni ezért nem is értem.

    Milyen perkeket használtok vagy hagyjátok azokat és inkább a fegyót fullozátok ki? Meg azok a kártyák meg annyira nem tiszták. Mindenhol primary gunfightert használok többit még meg se néztem. Vagy van jobb attól?

    Bocsi még egyszer a sok kérdésért és köszi előre is válaszokat! :)

    "Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

Új hozzászólás Aktív témák