Új hozzászólás Aktív témák

  • Bettina87

    csendes tag

    mm00 - nak nagyon szépen köszönöm a programokat. 49 pontot adott az 50ből mert volt benne egy elírás állítólag. Az előzőre 48at kaptam, szóval így 5ös lett az infóm.

    amúgy a félévünk meg volt osztva. Első fele maple volt, a második meg a C. 7 óránk volt C-ből, amiből kettő a mi csoportunknak elmaradt, mert a szünetekbe estek, az utolsón meg elmondta címszavakban a beadandókat, ami kb negyed óra volt, és mehettünk.
    Tehát tényleg nem 3 óránk volt, hanem 4 és egy pici. :-) Mondjuk részemről furi, hogy először C++ - t tanultunk egy negyed évet első félévben, aztán most C-t. Amúgy igazatok van, mert egyrészt nem tanultam meg rendesen a C nyelvet, másrészt első félévben is örültem, hogy a C++ egyáltalán meglett, mert abból beadandó és zh is volt. Kis könnyebbség, hogy ebben a félévben két beadandó volt csak. Majd jövőre kitanulkozom belőle, mert kezdjük az elejétől az egészet, és még előadás is lesz belőle, szóval talán majd jobban megy kövi félévben.

    mégegyszer köszönök minden segítséget, remélem legközelebb már egyedül is megy :)

Új hozzászólás Aktív témák