Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sk8erPeter

    nagyúr

    válasz birno #1774 üzenetére

    "C#+Entity Frameworkkel kapcsolatban epp eleg szivast hallok mostanaban cegen belul."
    Valami konkrétumot is tudsz mondani? :F

    Egyébként ha nem ismered a C++-t, és cégnek kellene egy kattintgatható felület, esetleg adatbázis-kapcsolódás, és hasonlók, akkor miért nem fogadod meg a többiek tanácsát, hogy ne ragaszkodj feltétlenül a C++-hoz, és válassz inkább valami magasabb szintű nyelvet, főleg, ha van már pl. Java-ismereted? :F Java-alapokon is össze lehet hozni GUI-t, szerintem ez is könnyebb, mint a QT erőltetése. Van némi OOP-tapasztalatod, tehát a C# tanulása is indokolt lehet.
    Nem azt mondom, hogy ne tanuld meg a C++-t, mert hasznos lehet még, de szerintem nem épp ezen a projekten kellene szívatnod magadat vele, amikor itt nem kifejezetten teljesítménykritikus alkalmazásról beszélünk, és a magasabb szintű nyelvekhez nagyon nagy eszköztár áll rendelkezésre ahhoz, hogy a fejlesztési idődet jelentősen redukálja.

    Persze ha a cég fizeti a betanulásodat, és nem fontos nekik, hogy viszonylag normális időn belül elkészüljön az alkalmazás, akkor nem szóltam. :DDD

    Sk8erPeter

Új hozzászólás Aktív témák