Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • r.a.a.

    újonc

    Drávanet-es voltam, ők adták el az előfizetőiket a Btel-nek. Ott egy éves hűségszerződéssel és előre fizetéssel vettek át. Ez tavaly júliusban volt. A szolgáltatást kifizettem idén júniusig .... Januárban kaptam egy levelet, hogy a T-hez kerülnek át a körzetemben lévő előfizetők és majd a megkeres a szerelő. Így is volt, január 12-én lekapcsolták a net-et és a TV-t is, egy hétig nem ment semmi. A család egészen jól összebarátkozott esténként! :) A T egy hét után bekötötte az új net-et és az IPTV-t is, és egy új szerződést kellett készíteni, mert ők nem vállalják át a már befizetett összeg kezelését. Szóval fél évre duplán fizetek. 45 eFt, nekik nem nagy összeg, nekem az, bár túléljük.
    Ami érdekes, hogy a szerelő itthagyta a régi modemet és a TV beltéri egységét is, ami felvevős volt. Az újban nincs HDD. Ki lehet ezt valahogy cserélni? :) Mert akkor 45-ért "vettem" egy beltérit...

    A btel-től szerintem semmi esély, hogy visszakapjam a pénzt, bár az ASZF-ben benne van. Írtam nekik emailt, küldtem faxot, postáztam ajánlott levelet. Ennél többet csak akkor lehetne tenni, ha csoportos keresetet lehetne indítani ellenük, a hasonló helyzetben levőkkel együtt.

    [ Szerkesztve ]

  • r.a.a.

    újonc

    Május 20-tól felszámolás, június 3-án pedig törlik a tőzsdéről:
    http://bet.hu/newkibdata/119365313/BTEL_KIVEZ_HAT_HU.pdf

Új hozzászólás Aktív témák