Új hozzászólás Aktív témák

  • Sk8erPeter

    nagyúr

    válasz sz.balazs.95 #4880 üzenetére

    "Adományozni az alapítványoknak szoktak, nem egy országos ismertségű, kereskedelmi oldalnak."
    Én speciel simán befizetnék egy klubkártyára, ami pénzért mentesít a reklámoktól, meg esetleg kisebb pluszszolgáltatásokat ad (bár nincsenek túlzottan elvárásaim, tudom, hogy így is lassan haladnak a publikusan is látható fejlesztések), ennyivel tudnám támogatni az oldalt. Parci már többször kifejtette, hogy nem olyan egyszerű a helyzet, mint ahogy lefested, verseny van, küzdeni kell a talpon maradásért. Szóval részemről és szerintem még sok PH-addikt emberke részéről simán menne a befizetés, ha emberi áron lenne. Sőt, ha lenne ilyen PayPal-alapú donate-elés (tehát valóban adományozás menne, és - megfelelő jogi háttérrel, könyveléssel - szerintem semmilyen írt vagy íratlan szabályt nem szegnének meg ezzel), azt is biztos páran kihasználnák. Na de a lehetőségekről eddig csak szó volt (a klubkártyás lehetőségről már NAGYON régóta van szó), megvalósítás egyelőre nincs, így meg nehéz támogatni az oldalt. Nem beszélve arról, hogy nyilvánvalóan rengeteg olyan PH-függő van, aki úgy van vele, hogy befizetné a klubkártya összegét, de nem fogja nézegetni a reklámokat, simán blokkolja azokat, ez a szempont is érthető. Nálam speciel jófiú módjára engedélyezve vannak, mert szerencsére engem annyira nem zavarnak, de jobban örülnék azért a "klubkártyás" (nyilván ez csak virtuális lenne, nem is kell kártya, csak valami időszakonkénti befizetés) lehetőségnek.

    Sk8erPeter

Új hozzászólás Aktív témák