Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DeFranco

    nagyúr

    válasz Magnum_ #22120 üzenetére

    Nekem a DM-es jött be.

    Előtte Nivea stiftet használtam, na az tényleg durva cucc, ott nem volt mese, amire rákentem, az 36 óráig csont száraz volt. Hosszú távon viszont ezeket az izzadásgátlókat nem lehet használni, mert ha nem jön ki a faggyúmirigyből, aminek ki kell jönnie, akkor az nagyon nagyon komoly gondokhoz vezethet. Ha pár napig nem használod is, érződik a verejtéken, hogy nagyon szagos, pont azért, mert végre ürítené, ami bent ragadt hosszú ideig. És ne legyenek kétségek, ez minden izzadásgátló stiftre igaz.

    Emellett ez is tartalmazta azt az alumínium- vagy ezüst- vagy mi vegyületet, amit ezekben rendszeresen jelen van, és gondolom nem kell mondanom hogy szintén nem hálálja meg a szervezet a használatát. Amiben ilyen van, azt alapból kizárnám.

    Na itt jött képbe az alverde (DM saját bárka), egyébként ez egy piszok jó márka, nagyon jó minőségű, és teljesen természetes, bőrbarát, ártalmatlan cuccokkal, elérhető áron. Feleségem már szinte csak innen vesz kozmetikumot, én is egyre több mindent használok. Ennek a stiftjében nincs ez az AL vagy AG cucc, nem hagy foltot a ruhán, és egész jó hatásfokkal dolgozik. Valamit gátol,mert nem izzadsz csatakra, de nem zárja el az összes pórust, van lehetőség a tisztulásra. Emellett a szagot is semlegesíti.

    Nem akkora lórúgás, mint a Nivea, az tényleg atomvillanás, ez azért enyhébb, de cserébe nem is kapsz tőle mirigyrákot 40 éves korodra.

Új hozzászólás Aktív témák