Új hozzászólás Aktív témák

  • JanR

    addikt

    válasz HUTCHDB #122435 üzenetére

    Azért ez szerintem erős "általánosítás" Budapestre és az itt élő emberekre.

    Én is bevándorló vagyok, de több nagyobb várost ismerek úgy, hogy laktam is ott legalább 1 évet.
    Az, hogy itt nem kell teljesíteni egy ku*va nagy fa**ság, már ne is haragudj. Az, hogy Neked ilyen munkahelyet sikerült szerezned szimplán szerencse. Nekem pont fordítva van ez a fejemben, "vidéken" nyugodtabb a munka és nem pörgetik ennyire a dolgokat, emiatt több időd is van 1-2 dologra, hogy átgondold, végigcsináld. Köcsög főnök meg mindenhol van. Én többet dolgozok és sokkal pörgősebben mint Veszprémben, viszont itt ezt meghálálják (lóvé). Ami szar, hogy túl sok a lehetőség és egy egyszerű "menjünk el sétálni" legalább 5000 forintba kerül :D

    Koszos? Nem mindenhol. Persze ekkora forgalommal és ennyi emberrel nem igazán tud másmilyen lenni.
    De nézd meg Szegedet, katasztrófa az a város szerintem. Szarok az utak és nagyon sok a lepukkant rész és a kosz. Igaz, Debrecent nem ismerem, így az összehasonlításod csak más szemszögből látom. Ez a koszosság inkább Magyar mentalitás, nagyon kevés helyet tudok, ahol igény van arra, hogy tisztán és takarosan tartsák a környéket - leginkább falvakban és nagyon kis városokban csinálják ezt meg.

Új hozzászólás Aktív témák