Új hozzászólás Aktív témák

  • Tim82

    nagyúr

    válasz föccer #100979 üzenetére

    Nyóckerből amint azt már előttem is írták, a Hungária körút környéke pont ótvar, de nagyon.

    Akkor már inkább a Corvin negyed környéke (bár ha jól sejtem, a dzsentrifikálódás miatt ott is durván felmenőben vannak az árak), illetve talán még a Tisztviselőtelep meg a Delej utcai lakótelep (ami egyébként egy nagyon fura enklávé a klasszikus "gettórész" mellett).

    Mondjuk ez a "vad környék" tényleg relatív, én a Kőris utcába kísértem haza egyetemista koromban az akkori csajomat vagy három évig, sem őt, sem engem nem akartak éjnek idején sem együtt, sem külön-külön még csak kizsebelni se.

    Ferencvárosból meg kb. a Lenhossék utcától lejjebb nem annyira jó környék (meg a Hallertől lefelé, kb. a Vágóhíd utcáig nem olyan bizalomgerjesztő), de amúgy a Belső-Ferencvárost eléggé kikupálták még az előző polgármester idejében.

    [ Szerkesztve ]

    "You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

Új hozzászólás Aktív témák