Keresés

Aktív témák

  • csaba54

    tag

    válasz abroker #2407 üzenetére

    .... ÁLLÍTOM, HOGY NEM TUDJA EZT SENKI KIDOLGOZTATNI EZ TUTI BUKTA AZ ÜGYFÉLNEK.JOBBAN JÁR HA A MÁSODIK ÉVET MÁR BE SEM FIZETI ÍGY CSAK AZ ELSŐ ÉVET BUKTA

    de ezzel miért engem idegesítesz / ennélkül is idegesít ,hogy eddig csak vesztettem,a beigért tuti hozamok helyett / ,mert ha ez igy van akkor ez az egész csalás és ezzel a számolással a PSZÁF vagy az űgyészség figyelmét kellene felhívni ,mert ha bizonyíthatóan jó a számolásod akkor itt csalásról van szó / hagy ne kelljen most a csalást definiálnom /
    létezhet,hogy meg mernek rizikózni egy ekkora lehúzást,ha egy ilyen egyszerű számítással lebuktathatóak?
    de menjünk az elejére azt mondod ne fizessük be a második évet,akkor miért fizessük be az elsőt?
    valami olyat mondj ezután ami orvosolhatja a felvetett problémát!

    ...nézz a hátad mögé még akkor is,ha hátrafelé mész,mert a bizalom nagyon sokba kerülhet

  • kertekalja

    csendes tag

    válasz abroker #2407 üzenetére

    Ez szerintem hülyeség. A nagybetűvel szedett szöveg meg még hatványozza is a dolgot. A szerződésben benne van és az avia weboldallán én kis is számoltattam, hogy hogy 10 éve múlva, akikor a szerződés szerint az én esetemben 100%-ban visszavárásolható a főbiztosítás, mennyi pénzre számíthatok. Én személy szerint, mivel "csak" évi 75000-re kötöttem a szerződést, egyáltalán nem tartom rossz üzletnek, hogy a PortfólióPluszon dolgoztathatom "olcsón" a "millióimat". Amikorra a pénzre (p+) szükségem lesz, nem hinném, hogy azt az évi 75000-et, amit talán nem nagy teher akár 10 évig is fizetni, ne érné meg. Szóval, szerintem felesleges ilyenekkel riogatni a népet. Én úgy gondolom, hogy mindenkinek kellően észnél kell lennie egy ilyen szerződés megkötésekor. És sajnos itt legkevésbé sem lehet az üzletkötőre számítani, itt az embernek kell okosnak lenni, mert a szerződést általábam, mint egy féltve őrzött kincset szorongatják maguknál, nehogy az ember megtudja, miről van valójában szó. Én úgy vállaltam be ezt az egészet, hogy - na jó, nem 100%-ban - de nagyából 85%-ban tisztában voltam azzal, ami a szerződésben foglaltatik. Ez egy ilyen talaj... ingoványos, de attól még észnél lehet az ember. Szóval kedves abroker, én abban hiszek, hogy vannak olyan szerződések, ahol nem az a papírforma, amit Te állítasz a tizenötödik hatvánnyal.

    Csaba54, olvastam, hogy Te is viszonylag "új" vagy ezen a terepen, hozzám hasonlóan. Bár én még tényleg bölcsödés vagyok, mert még kötvényesítve sincs a biztosításom. Nem szeretném a ***ámat járatni, de én egy csöppet sem bánom, hogy belevágtam az UL-be. A fórumról is akadt egy(-két) ember, aki segítségemre volt és az internet is felvilágosított. Én bizakodó vagyok mindenképpen a befektetéssel kapcsolatban.

Aktív témák