Új hozzászólás Aktív témák

  • F-ECT$

    titán

    válasz as_Rock #248 üzenetére

    Szerintem leírtam, de akkor még egyszer: a palackok kifizetése után mondták, hogy nem kell fizetni a kóstolásért. (Már nem akartunk több palackkal venni, de még volt a poharunkban bor, és még akartunk is egyet kóstolni, ezért akartuk előbb a palackokat kifizetni és csak utána a kóstolást.)
    A kóstolásról meg még annyit, hogy mi elve 2-en voltunk, ami 2x1dl, de voltak borok amiből 2x2dl-t kértünk, és azért 4dl ingyen, még ha 2 palackkal is rendeltünk az adott borból az azt hiszem elég jó.
    Én a Polgár borokat nem tartom túlárazottnak, hiszen Magyarország egyik legjobb termelője, és pl Cabernet Sauvignont már 2500 Ft körül lehet kapni, ami villányi átlagár (Bock, Gere A, Jekl, stb is ennyiért adja.) Az már inkább elgondolkodtató, hogy mióta pl a Bock borok ennyire felkapottak lettek azóta minden egyes ABC-ben, Tesco-ban, benzinkúton, stb helyeken lehet kapni, ergo annyi palackot árul, amennyi egész Villányban nem terem. Nézd meg a Polgár borokat (de ide még egy csomó termelő nevét beírhatnám): szinte csak Villányban lehet kapni a teljes palettát, és még borszaküzletekben is csak 3-4 fajtát tartanak, tehát azokról még el tudom hinni, hogy 100%-ban villányi szőlőből készült, nem úgy mint a Bock borok...

    Dive ever, work never.

Új hozzászólás Aktív témák