Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • [Prolixus]

    addikt

    válasz BandiHUN #7627 üzenetére

    Bl2-s DLC felhozatalból csak a Tiny Tiná-val játszottam (ami nagyon nem illik bele a Borderlands világába, de mindez teljesen érthető, szóval összességében nem volt rossz), de szerintem az első részhez összesen egy normális DLC jött ki, mégpedig a General Knoxx.

    A zombis eleinte nagyon király volt, azonban egyre jelentéktelenebb meg értelmetlenebbé vált az egész, tényleg nem volt semmi értelme játszani a DLC-t a története alapján. Dr. Ned meg különösen zavaró számomra. A kis poénjai hatalmasak voltak (a leragasztott Z betűre írt N betű az automatán, a "hatalmas" bajuszos álcája, az állandó hivatkozása, hogy ő még véletlenül sem Dr. Zed stb.), ugyanakkor maga az egész karakter utólag ezért kilóg a tér-idő kontinuumból. :) Pusztán a kiegészítő alapján gyakorlatilag biztos benne az ember, hogy ez valójában Dr Zed (és a poénok akkor poénok, ha ez így van), aztán a GOTY trailerből később kiderül, hogy nem, valójában ő tényleg Zed ikertesója, és Zed él és virul a második részben. :W

    A New Robot Revolution sajnos teljesen jellegtelen, unalmas, és összecsapott lett, komolyan gondolkoztam rajta, hogy félbehagyom. A második végigjátszásomnál ezeket a DLC-ket nem is játszottam ki újra, egyszer bőven elég volt végigtolni őket.

    A General Knoxx viszont frenetikus volt...pontosabban lett volna, ha a játszhatóságát nem nehezítette volna valóban a fast travel pontok hiánya, és a rengeteg-rengeteg autókázás, amit még feltétlen meg kellett spékelni az autópályákon rád támadó repüló drónokkal és Lancer-ekkel. Nagyon idegesítő tudott lenni, amikor a játék során menni kellett ide-oda, és ugyanazon a szakaszon már tizedjére lövöm ki ezeket a szarokat. Valahogy meglettem volna ezek nélkül. na mindegy, tartalma, helyszínei, poénjai és karalterei miatt még így is toronymagasan a General Knoxx volt a legjobb DLC az első részhez.

    [ Szerkesztve ]

    I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

Új hozzászólás Aktív témák