Új hozzászólás Aktív témák

  • Gyulus11

    csendes tag

    válasz C0d3r #819 üzenetére

    A kihasználtságot úgy értettem h megállás nélkül megy.
    Nekem a Seti 80-92% -- PrimGrid 99% -- Milkyway 99% -- DistrRTgen -- 99% -- GPUGRID -- 95-99% -- Collatz Conjecture 65-70 % Einstein 63-68%. De van mikor teljesen mások az értékek kivéve a DistrRTgen és a PrimGrid-nél. Nekem is vannak hasonló problémáim.De nekem csak akkor jelentkeznek ha a DistrRTgen csomi fut, akkor akad a youtube-on a video és még egy Flippert sem lehet játszani szaggatás,akadozás nélkül. A Milkyway-nél ha játszok közbe kicsi akadások vannak és nincs video lejátszási probléma és a GPUGRID-nél is hasonló a helyzet. Ebből azt szűröm le hogy mindegy mennyi %-on megy egy project csomagja mert a PrimGrid-nél 99%-nál is játszhatok bármit csinálhatok nem szaggat be.
    Az is sokat számít hogy milyen proci van a videokártya mellett.Nekem hiába magas az órajel mégis jobban jártam volna egy Core2Duo procival alacsonyabb órajel mellett. Gyorsabb lenne a kártyám. Számít hogy milyen "utasításkészlet" van a prociba is. Mert a PrimGrid,DistrRTgen és a GPUGRID kevésbé használja a procit.A Milkyway cuda opencl csomagjai eszik a procimat, +ba a kártya mellett.

    Gigabyte GA-P41T-D3 - Pentium Dual Core (E6700) 3.20 GHz - MSI GeForce GTX 460 HAWK 1 GB GDDR5 - 2GB DDR3 1333 MHz- 1 TB HDD

Új hozzászólás Aktív témák