Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MPowerPH

    félisten

    válasz E-Max #4677 üzenetére

    Nem tudom. Nekem már a turbo -ra csorog a nyálam egy ideje, Te meg Turbo -ról akarsz visszaállni szívóra. Persze, jó az 550i is, de az már brutális, és könnyedén meg lehet vele etetni 20l+ benyát százon. :U Engem ez riaszt el ezektől a bazi nagy motoroktól. Turbo meg előnyös, főleg a 2 turbo. Vissza se kell váltani, tök majdnem mindegy hányasban vagy, az ugrik, és végig erős is marad. Turbo lyuk itt már nem létezik. Biztos annyi benne van, hogy vigyázni kell, nehogy baja legyen, és nagyon oda kell figyelni. De ebben Te már otthon vagy, hisz régóta turbo -s autót használsz.
    Jó az sima 3000 -es motor is, de az nem 35i -hez képest nem rugalmas, vagy inkább lusta.
    Fogyiban meg akkor jön ki a különbség, ha nyomod neki, ha szépen terelgeted, nem lesz nagy különbség. Persze X6 -ban azért eszeget, mozgatni kell neki.
    Most mondanám az 535D -t, de neked fölösleges lenne. :DDD Az is nagyon megy, és nagyon keveset eszik, már volt szerencsém hozzá. Nekem az volt az első diesel ami bejött. :K

    Hogy őszinte legyek, én 550i -t venném meg ezen túl is, bár lehet megbánnám. Nem próbáltam, szóval nem tudom az mit tud. De egy szörny, az nem kétséges. Csupán a fogyasztástól függ, hogy kell vagy nem kell, azt meg saját szemmel kell megnézni. Mondjuk én imádom a hátsókerék meghajtást is, nem kéne mindenáron Xdrive.
    Szóval ez ember függő. :)

    [ Szerkesztve ]

    Don't Tread On Me

Új hozzászólás Aktív témák