Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szőröscica

    addikt

    válasz negro #35027 üzenetére

    Ez szerintem bonyolult lesz, a felso ledes lampa, nem biztos, hogy plug&play.

    CharlieDrop: grat, remelem, sok oromod lesz benne. Legyel rendes BMW-s, allj meg a zebranal, hasznald az indexet, stb :)

  • MPowerPH

    félisten

    válasz negro #35027 üzenetére

    Nem valoszinu. Ami a kepen van, az az adaptive led fenyszoro, amit bontva nem kapsz, csak ujonnan, csillagaszati aron, nem beszelve a beszerelesrol. Kell neki kulon kamera, ha minden igaz, es egy vezerlo modul, pluszban az egeszet ra kellene programozni az autora. Ez mar nem az a betesszuk es happy, felig-meddig smart headlight. Alapbol eleg keves F10 fut ezekkel a fenyszorokkal, mert az opcios ara is magas volt. Es akkor mar meg sem emlitem, hogy elso szerias led, igy sajnos vilagitas teren elmarad a vegletekig tokeletesitet adaptive xenontol. Mikor kiprobaltam egy ilyennel szerelt F10-et, es csalodas volt. A szembejovonek persze jo, mert nem vakitja, de egyebkent gyengebben vilagit, mint a mostani Xenonom. Persze az teny, hogy baromi jol nez ki, de annyit nem er nekem. Be sem tudnam szerezni mashonnan, csak a BMW-tol. A vegen egy hasznalt auto araban allsz meg.
    A masik opcio ugye a nem led lampa, lci xenon, ami visszalepes, mert az index egos, es eleg gazul mutat. Anno reszben azert hagytam ott egy 2014 -es peldanyt, mert gagyinak tuntek azok a fenyszorok, tekintve, hogy a hasonlo koru Mercikben es Audikban alap a led.

    Lehet kapni egyebkent Hella bixenon lampat, ami jol nez ki. Ezekkel az a baj, hogy a fenyszoro adaptive funkcioja elvesz, tehat a fenycsova hosszat, iranyat sem valtoztatja, es a kanyarokba sem vilagit be.

    Highend55: Neked raadasul ket komphoz kell igazodnod. En az egy darab atkelestol is rosszul vagyok, az az egyetlen, amit utalok a hazautban. Tavaly haromszor voltam otthon autoval, abbol 2x komp, egyszer vonat, mert nagy volt a felar. Most vonattal, megyunk csak £55 volt a differencia, annyit meg megert, mert csak 30 perc a 2:30-al +20 leszallassal szemben.

    CharlieDrop: Honnan folyik, azt megmondtak?

    [ Szerkesztve ]

    Don't Tread On Me

  • Yeffy

    veterán

    válasz negro #35027 üzenetére

    ugy latszik, en vagyok az egyetlen, akinek a regebbi, meg valoban kor AngelEyes-ok jonnek be (E60/5, E90/1/2, stb), nem pedig az ujabb, "szogletesitett" verziok (lsd a felso kepen, vagy akar 4er series, stb) jonnek be.
    meg az is kicsit fura, bar szokhato szamomra, ha valakinek marad a "kor" Angel, csak nem a melegfenyu (gondolom izzos), hanem LED-es.
    de mindegy, jelenleg pont ez a legkisebb problemam, h milyen AE legyen a Bombimbe :))

    szep gep Charlie, grat hozza! leled sok oromod benne!

    Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

Új hozzászólás Aktív témák