Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bocaa

    senior tag

    válasz Jax #6917 üzenetére

    Az eszközpark és a lehetőségek sem összehasonlíthatóak a két iskolában sajnos akkora a különbség szerintem lehet amúgy Miskolcon, Gödöllőn, vagy Győrben jobb laborok vannak, több CNC masina stb de oda általában annyival gyengébb képsségű emberek is érkeznek hogy a sznínvonal mégis alacsonyabb. Ha a 3 szakirányból érdekel valamelyik akkor javaslom csak a CAD-CAM elég durva ahogy hallottam. Szerintem a mérnöki matektudás kimerül egy szimulációs program jó használatában nemhiszem hogy bárki nekiáll a matektanárokon kívül kézzel függvényt elemezni vagy differenciál egyenleteket oldani esetleg. Szuper programok léteznek amik ezt elvégzik helyetted ha tudod mit kell beírni.Illetve akik ezeket olyan sűrűn használják valószínüleg egy MSc diplát is letettek már az asztalra . Programozás 1 félév összesen Delphi ( senki se tudja miért ezt a haszontlan dolgot oktatják) de lehet az új tantervben C vagy esetleg C++ van nem lehetetlen teljesíteni nem igényel előzetes készülést szerintem. Persze minden negatívum ellenére ha valami érdekel és igazán elszeretnél sajátítani a Bánkin is lehetséges nem csak a BME-n.

    [ Szerkesztve ]

    "itt olyan vihar van hogy elfújja az fps-em "

  • mepet

    addikt

    válasz Jax #6923 üzenetére

    A duálist gondold majd át... Kb. ingyen munka egyetem mellett feleslegesen... Szerintem egy év ingyen munkánál fél év Erasmus pl. 100-szor többet ér majd az önéletrajzban. (Persze ezek nem zárják ki egymást.) Az egyetlen dolog, amit 100szor megbántam az egyetemi évekből, az az volt, hogy nem jelentkeztem Erasmusra. Kb mindenki mehetett, aki jelentkezett, és jó esetben még plusz félévet sem jelentett, annyira sok tárgyat engedtek akkreditálni.

Új hozzászólás Aktív témák