Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • buherton

    őstag

    válasz izriot #2917 üzenetére

    Háááááááát néha inkább idegbetegnek néztem, mint tanárnak :U . Félbe hagyott mondatait bírtam. Inkább Jármaitól kértem segítséget laboron, de mondjuk F1-es vagyok, szval modul labon nem tudom milyen volt. Vajda az kész, viszont Gecsey nem való tanárnak. Sőt őt úgy el kellene tiltani a PLC-s mérésektől, mint a huzat. Annyira nem vágja az egészet, hogy az hihetetlen... Bajusz pedig labor felelős, azért van mindig hátul :) . Ő a minden tudó, ő az orákulum :DDD . Rendes, és Gecsey-jel ellentétben tudja mit csinál.

    Mondjuk Harkay olyan lehet mint Valkai, hogy tud és van egy fajta stílusa amit nem mindenki tud felvenni, de aki feltudja venni az rögtön megérti. Nekem Valkai volt akinél nagyon ment a programozás.

    Valahol még mondták, hogy a műszeren két olyan ember van aki az iparban nagyon ott van. Egyik Kohut, másik Harkay. Kohut vezette be Magyarországon a peremfigyelés kifejezést, elég sokat publikált, és meglepően sok gyárban hallottak róla (tapasztalat).

    [ Szerkesztve ]

    tely, baly, fojó, mennyél, mingyárt, telyföl, tolyás, malyd, kapú, egyenlőre, ejsd, jáccani, ahoz, fúj, hüje, muszály, alat, álok, lasan, fojtatás, ál, fontós, költsön, eggyüt, lyob (jobb?), mek, mongyak, milyért - !!! Tanúlyunk már meghejjessen irni... !!!

Új hozzászólás Aktív témák