Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • scabee

    csendes tag

    válasz tildy #243 üzenetére

    ok. akkor betegség. visszaszivtam minden rossz gondolatomat...
    nem sirni akartam, de ezt az elevfe alázó hozzáállást akkor sem tudom elfogadni. akarhany ev tapasztalata beszél hozzá. tanittson kérjen szamo es buktassa meg az osszeset ha kell de bennem mar csakazert is az marad emg hogy elso oran hanyyszor mondta el hogy nem vizsgazhat majdm indenki mert o hudeelfoglalt es amugyis 6/4-e bukik a tarsasagnak... ja es mikozbeen ezt mondta vigyorgott. az is tuti vmi rossz betegseg tuti. (sorry ezert).
    megnyugtatlak krediteseknel is a masodik evfolyamban 70-80an vannak... a tavalyi 3xx-bol. :)

    na pá

    a vér nem válik vazze

  • heihachi

    addikt

    válasz tildy #243 üzenetére

    ''Mellesleg aki nem tud alapszinten programozni félév végén, az mi a francért erre a karra , szakra jött??''

    Hát azért, hogy megtanuljon programozni. De a dolgok jelenlegi állása szerint biztosan senki nem fog tudni félév végére programozni, hacsak már eleve nem tud, mert az oktatás egy nagy rakás szar. A programozás gyakorlat nulla alatti színvonalú és szart sem ér. Eddig egyetlen egy feladatot sem kellett önerőből megoldanunk!
    Csink meg összevissza ugrál a témák között, látszik, hogy megzavarták ezzel az új követelményrendszerrel és foggalma sincs, hogy mit kéne tanítania. Ráadásul ahogy mondani tudja, hogy ''hiába írok jó választ a kérdésére, ha nem írom oda, hogy ''tétel'' akkor nulla pont...''

    Monjuk Én szarok rá, mert tudok programoznni vmilyen szinten. De akkor is...

    "Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

Új hozzászólás Aktív témák