Új hozzászólás Aktív témák

  • tildy

    nagyúr

    válasz Xantomas #1013 üzenetére

    Kék? Mióta kék? Án leginkább bordóban láttam őket:U Igaz régebben.

    A NIK, a Kandó, Számítógép technikai intézetéből, és az Automatizálásából, és a Rejtő könnyűípari részéből nőtte ki magát. Szóval elég sok köze van hozzá De főként az SZGTI-ből.
    Ez így nem , vag ynem teljesen igaz. Infós oktatás a könnyúiparin nem volt!

    A nik nagy részét a Kandó adta, kisebbiket a Bánki. Szgtihez tudtommal nem túl sok köze van :U
    --------------------------------------------------------------------------
    jahm már csak 1 tárgyam hiányzik ebbena félévben:automatika '.
    Villgépek is megvan, meg villenergetika is:)
    ------------------------------------------------------------------------------------------------
    Kandó villamosmérnők a NIK meg mérnök informatikus nem? Szerintem akkor a kettőt nem lehet összehasonlítani(Legalábbis az én elképzelésem szerint)
    De összelehet, főleg , hogy annak idején még kandó néven futott mindkettő, ennek örömére sok tárgyból azt tanultuk, mint a villmérnökök.
    Pl. Villanytan 2 félév, elektronika 2 félév, digit 2 félév , méréstechnika 2 félév. digitből elektronikából pl szigorlatunk is volt, míg villmérnököknek nem!!!!

    Most, hogy láttam már mindkettő szakot, azt tudom mondani, hogy össze lehet hasonlítani a kettőt. A Kandó nappalin szerintem keményebb lehet mint az infó. A sok beadandó miatt.

    [Szerkesztve]

    "Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

Új hozzászólás Aktív témák