Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Xalderon

    tag

    Sziasztok!

    Erdekelne a velemenyetek.

    Otthonra szeretnek egy wireless, elsosorban BT hangszorot (idealis az lenne, ha tudna a Wi-Fi -t is), amit telefonrol, ill. PC-rol hajtanek meg. Fontos, hogy legyen tapkabeles csatlakoztatasi lehetoseg is az aksi mellett.

    A hordozhatosag lakason kivul nem szempont, csak lakason belul hasznalnam.
    Vizallosag szinten nem erdekes.

    A legfobb szempont a hangminoseg, a hangzas.
    Eloszor a Sonos One-t nezegettem es elegge jonak tunt, aztan kesobb rajottem, hogy csak Wi-Fi-t tud, BT-t nem.
    A Sonos Move pedig tul sokba kerul, 140e -ert mar tulzasnak tunik.
    Arban nem szeretnek 100e folemenni.

    Legutoljara a Harman Kardon-tol nezegettem hangszorokat: Onyx Studio 5/6, ill. Go + Play mini. Foleg metalt es hard rock-ot hallgatok, nem tudom ezekhez a Onyx melykiemelese pl. mennyire szerencses.

    Viszont kicsit elbizonytalanodtam a a HK termekekkel kapcsolatban, mert tobb helyen olvastam, hogy fel-egy ev utan az aksi elettartama jelentosen lecsokkent, ill. 1 ev garancia lejarta utan tonkrementek rajtuk dolgok.
    Valalmint a telefonos applikaciojukat is szidjak, mint a bokrot a Google app store-ban.

    Kinek milyen tapasztalata van HK termekekkel?
    Mintha olyasmit olvastam volna, hogy Apple termekekkel tok jol tud egyuttmukodni, de Android-dal mi a helyzet, errol mit lehet tudni?

    Hasonlo arkategoriaban van mas gyartonak is hasonlo minosegu termeke, amit ajanlanatok?

    Elore is halas koszonet!!

  • Xalderon

    tag

    válasz B1T3 #8391 üzenetére

    @B1T3, @joergie, @Hako: koszonom a valaszaitokat!

    Folyamatosan nezelodom es agyalok es kezdek rajonni, hogy itthonra nincs igazabol szuksegem arra, hogy aksis legyen a cucc. Mint opcio nem rossz, de nem ragaszkodom hozza.

    Korabban elsodleges volt a BT, mert nem ertek hozza, es azt gondoltam, hogy WiFi-n keresztul nem menne a dolog telefonrol.
    Azota kicsit "behatobban tanulmanyoztam" par wifi-s eszkozt es ha jol ertem, akkor telefonrol az eszkoz sajat app-jan keresztul mukodik a dolog WiFi-n is. Ilyenkor gondolom eleg egy WiFi router, a telefon, meg az eszkoz es ennyi.
    Ha ez igy tenyleg mukodik, akkor csupan annyibol jelentene nekem max. elonyt a BT, hogy akkor nem vagyok adott gyarto sajat smart app-jahoz kotve, hanem gyakorlatilag azzal jatszom le a zenet, amivel szeretnem. Szoval szerintem BT sem annyira szempont, mint az elejen gondoltam.

    Az arat tekintve hajlando vagyok a 100 ezres hatar fole menni.
    Viszont minnel tobb felet nezek meg, ugy erzem annal nehezebbe valik a valasztas.

    Ezeket neztem eddig szigoruan csak a neten:
    - Bose home Speaker 500: WiFi/BT stereo, smart speaker
    - Sonos One: WiFi smart speaker
    - Audio Pro T3/C3: BT speaker
    - Klipsch The One II: BT speaker
    - Klipsch The Three II: BT stero speaker
    - Marshall Kilburn II: BT speaker

    Vegso soron el kellene mennem meghallgatni oket eloben. :DDD

Új hozzászólás Aktív témák