Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • B1T3

    Topikgazda

    válasz Williamgrant #8404 üzenetére

    Biztos vagyok benne, hogy a telefon mikrofonja, amellyel rögzítette, annyira adja vissza a valós hangzást, hogy ha a képi anyagot helyettesítenénk szinte bármelyik hasonló árfekvésű hangszóróval, ugyanannyira lenne reális… :) Nagyjából semennyire. Inkább hangulatkeltő videó.

  • carl18

    addikt

    válasz Williamgrant #8404 üzenetére

    Igen inkább egy hangullat videó, mint sem valódi teszt! :) Teljes hangerőn ment, Xiaomi Mi A2 Lite-al rögzitettem, a régi Xperia SP-ről ment a zene. De támogatja a bluetooth 4.0-át , akkár csak a Dockin.
    A Zene Ratt-Round of Round 320 kb/s, igen szerintem a gond 1 méterre se volt a kamera a hangszórótól.
    Csak kicsit bejárattam a hétvégén ha már megvettem, most amúgy se nagyon lehet emberek közé menni. Igy a természetbe jól esett ki menni. :)
    Teljes jogos, ez a videó nem felel meg tesztnek. Az Onyx 3 hálozatról tesóm boltjában néha olyan mélyeket tól hogy az álam keresem.
    Hát jelenleg a Dockin azért a 99-105 euroért jó vétel. Annak fényében hogy van már 45E-ért itthon hazai garanciával Onyx 5 többet nem is ér már manapság. De Xtreme 2 is lement már 60E alá, szóval van konkurencia minden ársávban.

    Nekem kellet egy hordozható és nekem tetsző hangszóró ami kellően hangosan szól és az akkuja is jól birja. Tény nem tökéletes, de igy is az egyik legjobb amit hallottam. A hangja meg helyfüggő, nagyon számit hova rakjuk. Átlagban én is olyan 50-65% hangerőn használom zene hallgatásra. Teljesen hangerőn ritkán használom, néha még zavar is ha ordit. Inkább Kültéren van szükség a nagyobb hangerőre.

    Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

Új hozzászólás Aktív témák