Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zsiz

    őstag

    válasz carl18 #14053 üzenetére

    Sok, pláne ha azt nézem, hogy 60-ért nem vettem meg mikor lett volna rá lehetőség egy zsír új darabra (ismerős dolgozói kedvezményével) :W Bár azóta már úgyis tönkrement volna :DDDDe bitang jól szól. Előző melóhelyen volt egy, sokat hallgattuk. De kétszer is gallyra ment az akku benne. Egyszer szerviz csinálta, aztán mikor már nem volt garis, én cseréltem benne akksit. Ennek ellenére, ha most tudnék annyiért újat, kérdés nélkül venném :D De nem hogy újat, használtat se. Ritka, és ha egy-egy felbukkan, az is inkább 90k környéke.
    Nálunk egy töltéssel, max hangerőn, nagyon max 2 órát ment. Most új akkuval, közepes hangerőn elmegy 6 óra körül is. Pontosabbat nem tudok, már váltottam munkahelyet :D A gyári akku kicsit több, mint 1 év után adta meg magát. Majd rá két évre az új is kilehelte a lelkét. Most márciusban vettem bele újat, de azt már valószínűleg nem fogom megtudni meddig bírja.

    Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

  • Sys85

    veterán

    válasz carl18 #14053 üzenetére

    Döbbenten néztem egyik nap az árát.
    Sok évvel ezelőtt amikor új széria volt akkor került vagy 80k-ba,de az ára be lett betonozva rendesen azóta,pedig eltelt pár év.
    Nekem csak egy próba erejéig volt 1-2 napig,Harman dolgozói webshopból vettem valami 30k-35k körül,haszonnal adtam tovább (ilyen céllal is vettem).
    Jó volt a hangja,de az Omni 20-as kenterbe verte,igaz az nem volt hordozható.
    Aztán volt Onyx 4 és 5 is a tulajdonomban,de mindegyik csak pár hónapig,szóval az akku romlással kapcsolatban nincs tapasztalatom.
    2 HK cucc volt amit bánok hogy eladtam,az az AVR171s és a HKTS-16 5.1 szett.

Új hozzászólás Aktív témák