Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • B1T3

    Topikgazda

    válasz espi38 #10476 üzenetére

    Kérlek, a téma követhetőségének megtartása érdekében törekedj arra, hogy 5 percen belül szerkessz az előző hozzászólásodon, különösképpen, ha egy egyszerű Google kereséssel kideríthető dolgot kérdezel utólag. :)

    A Motion+ az Anker bluetooth hangszórója, a 20-30 ezres kategóriában igencsak ajánlott, a JBL Charge széria mellé tehető a tudása, csak a legtöbb szempontból le is pipálja azt olcsóbban. Viszont korántsem partybox.

    Volt már 67 ezer is a JBL Partybox 100 (kicsit bánom is, hogy nem csaptam le rá), azonban biztos vagyok benne, hogy idén (és valószínűleg jó darabig) nem esik ennyire vissza az ára.
    Az a baj, hogy nem sok tapasztalat van a kiscsillió partyboxszal kapcsolatban, hiszen a méretük, súlyuk, általánosan némileg magasabb áruk és a felépítésük (értsd: általában a hangerő oltárán masszívan beáldozzák a hangképet) miatt még mindig rétegtermékek, szóval azt tudom javasolni, hogy olvass teszteket, vagy nézz utána YouTube-on a keretedbe beleférő partyboxoknak, aztán válassz személyes belátásod szerint, ha pedig velünk is megosztod a tapasztalataidat, azt megköszönjük. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák