Új hozzászólás Aktív témák

  • carl18

    addikt

    válasz Wolfskin #12130 üzenetére

    Üdv!
    Hát megpróbálok rá magyarázatot adni, de nem biztos hogy tudok! :DD
    Esetleg nem lett rendesen légmentesen szigetelve? Vagy más a hangszóró elhelyezése?

    Én abból indultam ki hogy a Dockin D Fine Plus 50 wattos, és neki van 3X18650-es cellája. 11.1 volt és 3000 mah a gyártó szerint, és ez mellet ment max hangerőn 3 óra 32 percet.
    Ezek alapján ha jól számolok egy Dockin teljes hangerőn 1 óra alatt fal be 2500 mah-t. A 9000 Mah-es órából ki indulva. :R

    +1 erre még rámegy hogy ott volt az eredeti D Fine ami 6600 mah/11.1 volt 2200 mah a gyártó által. És majd nem azonos akku időt produkált mint a plus verzió. 3 óra 16 perc, elég szép ilyen kis akkutól.
    A Denon sokkal kisebb és gyengébb teljesítményű, és ha a Dockin csak ennyit kér akkor nem igazán láttom reálisnak hogy folyamatos "Load" alatt többet kérjen.

    Esetleg ha a D Fine Plus 11.1 voltos 3000 mah-es fogyasztása a reális feszültség mellett meg, 857 mah/óra.
    Én a saját véleményem és számításaim írtam meg. :R

    Egy másik brutál érdekesség hogy ott a Sony SRS XB33
    ami 7,4 voltos akku és valami 2700 mah-t teljes hangerőn 30 perc alatt lefalta. :Y Alan Rossi tesztjében ennyit ment, és hát elégé kiábrándító.
    Egy Akkumulátoros hangszórónál a legnagyobb energia igényű dolog a basszus.

    Manapság minden gyártó összeadja a cellák kapacítását és úgy írják a dobozra 9000. Mert hát ki tud nagyobbat ráírni :U

    [ Szerkesztve ]

    Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

Új hozzászólás Aktív témák