Keresés

Aktív témák

  • DraXoN

    addikt

    Sziasztok,

    kérdés:

    márkaváltást csináltam bluemobilra, ma reggel 6 kor ez le is zajlott..

    Azonban.
    A sim kártya működése vegyes, mert okos telefonnal nem tudok hívást kezdeni vagy fogadni.
    Hálózati hiba van, eleinte "csak segélyhívás", úgy egy órája már kiírja a szolgáltató nevét (és jelez térerőt).. de ha vívni próbálnak, akkor csak párat "pittyeg" a hívó telefonja.

    Azonban ha nem okos telefonba rakom a sim kártyát (régi feature phone, LG KU970), akkor minden működik ... Na ez most mi? :D

    Szerintetek hívjam őket? Vagy ez megoldódik majd valamikor? :)

    The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

  • DraXoN

    addikt

    válasz 4Grider #4579 üzenetére

    Eredetileg ott lett véve,

    De a szerződés lejártával az előfizetés meglett szüntetve, és szolgáltatóváltást csináltam.

    A készülék eredetileg függő volt, de függetlenítve lett (a t-mobilnál bent)..

    Mondjuk mint írtam másik okos telefonnal se működik.. de igaz azt meg még én függetlenítettem (bár nem szándékosan, csak jött a bootloader nyitással), de azzal se megy. Igaz eredetileg az is T-s volt.

    The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

  • DraXoN

    addikt

    válasz 4Grider #4582 üzenetére

    Nem olvastam a topicot korábban.. csak a blue oldalát néztem át anno (úgy 3 hete), de ilyen feltételt nem láttam ott (szomorú ez így). Annyit írtak, hogy a függő csak akkor megy ha hivatalos úton függetlenítésre kerül... ezt meg is tettem, magához a szolgáltatóhoz vittem függetleníteni.

    Nem lehet valamit tenni a helyzettel?

    Szerk.: Kicsit visszaolvastam... akkor ha bemegyek a bluehoz (?) a számlával akkor kioldják a tiltást? ... illetve ... van a blue-nak akkor ügyfélszolgálati irodája valahol? :)

    [ Szerkesztve ]

    The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

Aktív témák