Új hozzászólás Aktív témák

  • Bile Demon

    őstag

    válasz jeni #5630 üzenetére

    Igen, ez az elállás dolog ebben az esetben határeset.
    Szóval a bolt megkapta a meghajtót, de tesztelni jó esetben jövő héten fogják tudni (beteg a szervizes kolléga).

    Az elállásra azt mondták (a kollégámnak, aki a futárt szerepét töltötte be a dologban), hogy hiába rendeltem a webshopban, ha nem kértem kiszállítást, hanem személyesen vettem át, akkor arra nem vonatkozik.
    Én ezt másképp tudom: az a lényeg, hogy a webshopban legyen megrendelve.

    Azért otthagyta akkor már garizásra.

    Az e-mailemre pedig azt válaszolták: "hogyha náluk is jelentkezik a hiba, akkor lehetséges a jóváírás".

    Azért akarok elállni a vásárlástól mert:
    baromira nem szeretnék olyan meghajtót használni, ami ilyen könnyen tönkremegy. érzékelje már hogy hibás az alapanyag és mielőtt szét stresszeli magát dobjon hibát. (amúgy meg vagyok róla győződve, hogy eredeti az alapanyag). Jó talán tudok élni BD-XL lemez nélkül, talán tovább bírja, de akkor is az lesz érzésem, hogy pont akkor nem fog működni amikor kellene, nem számíthatok rá, nem is fogom használni, akkor meg minek?

    Na és mi legyen a rontott lemezekkel, megpróbáljam e az új meghajtóval újraírni, vagy annak az állapotát is veszélyezteti?

    A 100GB-s lemezzel már inkább nem foglalkoznék, se ezzel, se másikkal.
    50GB-s rontott Panasonic lemezek gondolom menthetőek, mert amíg jó volt a meghajtó, írta olvasta.
    A 25GB-s rontott színárnyalat átmenetes Philips lemez szerintem helyre fog állni, ha jól, egyenletes teljesítménnyel megírják, mert az is jó volt.

    Bruhe

Új hozzászólás Aktív témák