Új hozzászólás Aktív témák

  • SzinTibi

    csendes tag

    válasz tomi_x #635 üzenetére

    Hali!
    Én 2 hete nyúzom és eddig meg vagyok elégedve vele. Pörgős, gyors, strapa telefon. A beltartalma eddig jó, nincs felesleges app. A kamerája jónak mondható, kijelzője elég érzékeny, a GPS nagyon gyorsan talál jelet még épületen belül is. Nincs akadozása, fagyása. Ha játszol vele, vagy más egyéb módon fárasztod, akkor fél-1 nap alatt le lehet meríteni, de cserébe bő 1 óra alatt fel lehet tölteni 100%. Ha viszont nem nyírod akkor akár 2-3 napot is el van telefonálgatva.
    A hangzása nekem nagyon jó, érthető tiszta. És van benne elég bika. A csengő hangerőm maximum félig van csak feltolva mert különben nagyon üvöltene. Ugyan ez igaz a többi hangerőre. Kocsiba kihangosító üzemmódban 1 méterről is kényelmesen lehet vele beszélgetni, mind a két fél érti egymást, háttér zaj mellett is. Antutu 3D teszterrel 65k+ pontot mértem ami nagyon is kiváló. Nem lassul be ha több dolgot is kell egyszerre a memóriájában tartani. Viszont a csavaros SIM takaró hátlap miatt, ebből nem lehet csak úgy ki-be rakosgatni a SIM kártyákat.

Új hozzászólás Aktív témák