Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Patics

    tag

    válasz #07746304 #61 üzenetére

    Már beszerezted? Mire jutottál?

    Én pl. egy 2 vagy 4 MP-es AHD-t javasolnék. Az áramellátása a videó jelet is átvívő UTP kébelen, a rögzítőtől megoldható. Folyamatos mentés, 3 naponkénti törlés, egyszerű rögzítő beállítás. WIFI? Macerás..

    [ Szerkesztve ]

    Madaraim: Sbach 342; Double Hourse 9081; Skyartec Wasp V3; Align Trex 500; WLtoys V686G; Floureon H101; ZMR-250 FPV Racer ------- Földi ellátó: M1 Abrams

  • Patics

    tag

    Egy hete vásároltam és telepítettem egy 4x2MP, AHD kamerás, 2 térmikrofonos, 8 csatornás rögzítős, 120m UTP kébelt igénylő, 2 kül, 2 beltéri elhelyezéses Fisotech kamerarendszert.

    Ha valakit érdekel tapasztalat, szívesen megosztom.

    Most rövíden csak annyi, hatalmas csalódás! Bár működik, de sajnos csak töredékét tudja annak ami a leírások, tájékoztatók alapján elvárható lenne. A mozgásérzékelés, risztás, email küldés, csak parasztvakítás, nagy kamu... A leírások, használati utasítások megtévesztőek, nagyon hiányosak. Még a telepítői leírás is majd a fele funkciókról semmit sem ír, a maradékról is részben csak angolul.

    Az ügyfélszolgálat telefonon segítőkész, de van kb. 40 kérdésem. Most telefonozzam le? Leírást, kiegészítést nem adnak.

    120 ezer volt, működik, ennyiért nincs jobb, de szerintem 50-et se ér.. Ennyi.

    [ Szerkesztve ]

    Madaraim: Sbach 342; Double Hourse 9081; Skyartec Wasp V3; Align Trex 500; WLtoys V686G; Floureon H101; ZMR-250 FPV Racer ------- Földi ellátó: M1 Abrams

Új hozzászólás Aktív témák