Új hozzászólás Aktív témák

  • Veriakilis

    senior tag

    Sziasztok!

    Az alábbiaknak megfelelő rendszert keresek:

    Olyan kamera rendszerre gondolok, ami mozgás esetén jelez (mint egy GSM riasztó), és bárhonnan bele tudok nézni a kamerák által mutatott képre neten keresztül, illetve opcióként számítógép HDD-re is rögzít folyamatosan.

    Van egy GSM-riasztóm, de az csak akkor jelez ( épületen belüli mozgásérzékelőkkel ), ha már betörtek, és ezt szeretném elkerülni a kamera rendszerrel.
    Ráadásul vannak téves riasztásai is,- pl macskára, egyéb kis állatokra.

    Fontos lenne az is, hogy ne email-t küldözgessen riasztás esetén, hanem hívja a mobilomat. Ez esetleg megoldható úgy, hogy összekötjük a meglevő GSM riasztó rendszerrel, annak van ajtónyitás bemenete, ami azt jelenti, hogy ha két pólust összekapcsolsz, vagy bontasz, akkor erre is riaszt.

    A kamerák lássanak éjjel nappal, 30m-ig.
    1-2 belső kamerára (ez lehet akár jobbfajta webkamera is), és kb 4 db külső kamerára gondolok.
    A kamera ne árulja el magát világító félig piros-félig infra LED-es világítással (igazi infra LED-ek).
    Fontos lenne, hogy áramszünet, vagy a villanyóra lekapcsolása esetén is működjön akku-ról az egész rendszer kamerástól (szünetmentes táp).
    Nem tudom, hogy mi a jobb adatátvitel, és tápellátás: WIFI, vagy inkább kábel a kamerák és a központ között?
    Gondolom a kábel előnye, hogy csak 1 db szünetmentes táp kell, es biztosabb az adatátvitel, mint a WIFI-nél.

    Az épülő házunkhoz kellene egy ilyen rendszer.

    Miben érdemes gondolkozni,- PC-s rendszerben, vagy inkább olyanban, amihez saját központi egység tartozik?

    Nekem a PC-s szimatikusab, mert rugalmasabb.

    Mit ajánlotok?

    Köszönettel: Veriakilis

    Ezt néztem eddig, de nem tetszik, hogy emailt küldözget,- GSM-telefonhivás biztosabb.

    SEC-CAM

    A spagóca a kondenzátor, és az illesztőtrafó nevében térjetek meg. http://www.heatpipes.tk/

Új hozzászólás Aktív témák