Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • woodworm

    veterán

    válasz Imi1981 #29145 üzenetére

    A windowsos telepítőben lévő transmission-qt és transnission-daemon gyakorlatilag két külön program. A daemon nem is a transmission telepítési könyvtárába kerül, hanem a windows saját fájlai közé, egy rejtett könyvtárba. Alapértelmezetten mindkettő ugyanazt a portot használja a remote felület számára, így nem csoda, hogy nem éred el, ha mindkettő fut.
    Mivel telepítéskor nem sok ráhatásod van, hogy a daemon hová települ, és elég nehéz rátalálni, ezért én a cygwin csomagot használom. A szükséges fájlok egy könyvtárban vannak, van két batch fájl, ami végzi az installálást és a szolgáltatás létrehozását. A "telepítés" után a windows szolgáltatások közöttt tudom leállítani, indítani. A programkönyvtárban pedig együtt a configfájlok, letöltési könyvtárak. Másik meghajtóra vagy könyvtárba nehezebb így letölteni, de ezzel együtt tudok élni.

    (#29146) sztanozs
    Verziószám? Nekem egy régebbi verzió szokott leállni a seeddel, mert elveszti a kapcsolatot a trackerrel. Ilyenkor nem segít csak az újraindítás.
    A setting.json szerkesztésével tudod a logolás szintjét állítani a message-level: értékének a beállításával.

    "message-level: Number (0 = None, 1 = Error, 2 = Info, 3 = Debug, default = 2) Set verbosity of transmission messages."

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák