Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zoltanz

    nagyúr

    válasz VladimirR #2483 üzenetére

    Nem akarok senki pártjára állni néha korlátozni a feltöltést pl. ott van rá szükség ahol ethernet is van és másoknak is kell a "mozgástér".
    Amikor böngészek a neten nincs kvázi feltöltési sebesség akkor hogyan lehet betölteni egy oldalt ugye ha elindítok egykérést a szerverre nem fog odaérni belátható időn belűl és így le sem tudom tölteni.

    Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

  • Imi Csabi

    tag

    válasz VladimirR #2483 üzenetére

    Nézd. Megértem, hogy vannak előítéleteid. Énsem szeretem az olyanokat akik csak letöltenek. Csak azt ne mond, hogy Neked még nem volt szükséged arra, hogy ennyire drasztikusan visszafogd valamelyik torrented feltöltési sebességét. Ez most nem nagyképüsködés akar lenni, de hamár így rácuppantunk a témára, hogy vajon miért korlátoztam le, akkor íme:

    Rengeteg kis köcsög van, aki csak letölti a cumókat, de vissza már nem! Nekem speciel, azért kelett visszafogni annak a torrentnek a sebességét, mert:

    - rengeteg seeder volt az adott torrentnél, így inkább a többi cumómnak adtam nagyobb sávszélt (lásd lejebb),
    - kelett minden sávszélem, hogy seedeljem a többi torrentemet ahol csak egyedüli seeder vagyok!!!!!!! és majd mindegyik leechertől kapom a PM-eket, hogy seedeljem már. (Nade hiába van Chellóm, ha csak egyedül vagyok és vannak kb 10-en mindegyik torrentnél. Hameg lelépnék és törölném a packokat, akkormeg azért kapnám az anyázásokat.) Namármost ez 3 db többmint 18 Gigás packot érint.

    Ennyi. Nem hőbörögtem, csupán kicsit felment a pumpa.

    További Szép Napot!

    IMi

    Mod.: Jaés köszönöm a linket :R

    [ Szerkesztve ]

    * * * * * * ibJ#team| IMi™ - NE idegesíts, MERT ideges leszek!! ® * * * * * *

Új hozzászólás Aktív témák